POSADA EN MARXA DELS DIFERENTS EQUIPS DEL CLUB

Publicat per xcanalejas el dv., 06/09/2019 - 13:13
Categoría
Club

Els diferents equips que enguany formaran el nostre club, ja han començat a entrenar de valent de cara a la nova temporada 2019-20 que, oficialment, s'estrenarà al mes d'octubre. Els primers en posar-se en marxa van ser els equips de les categories cadet i sènior mascuina, que van fer el primer entrenament el dia 26 d'agost.

El dilluns dia 2 van fer el seu primer entrenament els conjunts benjamí, aleví i infantil masculí i les noies del sènior femení que esperen poder aconseguir alguna jugadora més i tirar endavant el seu projecte de recuperació de l'handbol femení al poble.

També cal dir que les noies infantils de la nostra entitat que s'han integrat al conjunt de Sant Fost fent un  equip mixte entre les dues poblacions, també ja estan entrenant prepararnt-se per afrontar les sèries classificatòries per a la Lliga Catalana Infantil Femenina.

Sort a tots i totes i FORÇA JOVENTUT!!!!

Comparteix!