EL SÈNIOR MASCULÍ JA CONEIX EL CALENDARI DE COMPETICIÓ PER A LA TEMPORADA 2020-21

Publicat per svalero el ds., 18/07/2020 - 12:30
Categoría
Sènior Masculí

Desprè del sorteig celebrat el dijous a la seu de la Federació Catalana, el nostre equip sènior masculí ja coneix el seu calendari de competició de la primera fase. Estarà dins el grup A de la Tercera Catalana en un grup de 9 equips al costat de clubs com H. Vendrell, H. Tarragona, H. Esplugues C, BM Cardedeu B o CH Sant Andreu. El seu debut el farà al poliesportiu Antonio García el diumenge 4 d'octubre contra el conjunt tarragoní del Vendrell.

Enguany hi ha dos grups de competició. Els 4 primers de cada grup passaran a la fase final per intentar pujar de categoria a Segona Catalana, mentre que la resta jugaran una segona fase on l'objectiu serà evitar el descens a Quarta. El nostre equip mirarà d'evitar els llocs de descens però, sobretot, consolidar un projecte amb jugadors molt joves que han de ser la base d'aquesta categoria durant molt de temps.

Molta sort i FORÇA JOVENTUT!!!

Comparteix!